zomtd

Členovia združenia

Bela    Dolná Tižina Gbeľany Kotrčina Lúčka Krasňany Lutiše Lysica Mojš Nededza Nezbudská Lúčka Stráňavy Stráža strecno.jpg Teplička nad Váhom Terchová Varín Zázrivá

POH logo

naturpack1

kompostovanie 2

kompostovanie 1

euro net

mastd

obnovadediny

Konferencia partnerov 1.12.2016 v Komorní Lhotke

zomtd

Po záštitou Sdružení obcí povodia Stonávky sa uskutočnila v Komorní Lhotke, dňa 01.12.2016 konferencia partnerov z obce Jaworze z Poľskej republiky, Združenia obcí Mikroregión Terchovská dolina zo Slovenskej republiky a z obce Jászboldogháza z Maďarskej republiky. Program konferencie bol zameraný na zhodnotenie partnerskej spolupráce za rok 2016 a taktiež sa naplánovali spoločné aktivity pre rok 2017, či už v rámci spoločných projektov alebo podujatí. Ako hostia sa na konferencii zúčastnili zástupcovia obce Kovačica zo Srbska.

V rámci pracovného rokovania Ing. Viliam Mrázik, podpredseda Združenia obcí Mikroregión TD, starosta obce Teplička nad Váhom odovzdal p. Lajosovi Szűcs starostovi obce Jászboldogháza ďakovný list - náhľad od detí zo Základnej školy Žofii Bosniakovej, ktoré sa zúčastnili medzinárodného letného tábora v obci Jászboldogháza pod vedením Ing. Evy Chmurčiakovej a Mgr. Veroniky Macúrovej.

   konferencia 1    konferencia 2

   konferencia 1